ТОВ «Костянтинівський завод металургійного обладнання»

Вітання

Фото

Шановні партнери та друзі,

Дозвольте з гордістю представити ТОВ КЗМО - одного з активних учасників кольорової металургії національної економіки.

Переробляючи мідний брухт і відходи, латунний лом, які ніколи б не могли бути використані в повсякденному житті або виробництві, ми перетворюємо їх в чисту мідь - матеріал, який використовується в будівництві, електротехніці, промисловості, медицині, на транспорті і в багатьох інших областях. За час роботи заводу обсяги переробки вторинної сировини неухильно нарощуються.

Підприємство оснащене сучасним європейським обладнанням, що дозволяє бути впевненими і в стабільності виробництва, і в якості готової продукції. Поставки готової продукції у вигляді катодів, катанки, цільного мідного профілю, здійснюються за річними контрактами з усіма найбільшими споживачами такої продукції в Україні. Ми також націлені неухильно збільшувати експорт готової продукції.

Нам довіряють і фінансуючі банки, визнаючи більш ніж десятирічну кредитну історію заводу ідеальною.

Наші досягнення є результатом неймовірної працездатності і відданості справі з боку трудового колективу. На підприємстві працює і реалізує себе кілька поколінь працівників, формуючи справжні металургійні династії. Понад 400 родин невеликого українського міста Костянтинівка своєю щоденною працею створюють майбутнє України.

Ряд топ-менеджерів постійно підвищують власну кваліфікацію, беруть участь в семінарах, конференціях, проходять навчання, в тому числі на рівні МБА, піднімаючи ще вище прапор успіхів заводу. Ми вийшли на шлях стабільного і впевненого руху вперед. Спільно ми досягаємо високих результатів на благо і підприємства, і наших родин.

Генеральний директор Рожков Є.В.